Hakkımızda

Hms Diagnostik Laboratuvar Teknolojileri, uzun yıllardır sağlık sektöründe kazanmış olduğu laboratuvar çalışma deneyimini sektördeki ihtiyaçları karşılamak üzere 2016 yılında ticari faaliyetlerine başlamıştır.

Hms Diagnostik; sitogenetik, moleküler genetik, kök hücre teknolojileri, hücre terapisi ve hücre kültürü alanlarında yoğunlukla faaliyet göstermekte olup son kullanıcının bütün ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik hizmet anlayışı ile sağlık sektöründe tercih edilir bir marka olmayı hedeflemiştir.

Hms Diagnostik, Nevagen Biyoteknoloji ve Burgen Genetik Hastalıkları Değerlendirme Merkezi Türkiye’de sağlık sektöründe öncü bir anlayış ile oluşturdukları şirketler grubu ile tecrübe ve deneyimlerini bu alanda birleştirerek tam bir çözüm ortağı olmayı hedeflemiştir.

Grubun ilk şirketi olan Nevagen Biyoteknoloji 2014 yılında kurulmuş ve takiben 2016 yılında Hms Diagnostik’ in kuruluşu ile faaliyetlerine devam etmiştir. 2018 yılında gruba kattıkları Burgen Genetik Hastalıklar Değerlendirme merkezi ile hedefledikleri yenilikçi anlayışla sağlık sektöründe hizmet kavramını geliştirmeye devam etmişlerdir.

Alanlarında deneyimli uzman kadrosu ile faaliyet alanlarının tüm ihtiyaçlarını karşılayarak kesintisiz ve hızlı bir çözüm ortağı olmak en temel prensibimizdir.